Përhapës elektrik hidraulik teleskopik

Përshkrim i shkurtër:

Përhapësi është një vinç i vetëm port porti lëvizës. Përhapës me kapacitet të lartë ngritës. Ai shtrihet nga 20 këmbë në 45 këmbë me një
ndalesë e ndërmjetme në 40 këmbë. Gjashtë rrëshqitës të fuqishëm të operuar në mënyrë hidraulike. Armët janë montuar në skajet dhe anët e shpërndarësit për të siguruar grumbullim efikas në një enë edhe kur shpërndarësi po rrotullohet.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Oferta jonë:
Së bashku me një gamë të plotë të shpërndarësve për vinça dhe pajisje celulare, GBM gjithashtu ofron një portofol të gjerë të zgjidhjeve të shërbimeve industriale për të rritur më tej disponueshmërinë e shpërndarësit.
Ne mund të sigurojmë një zgjidhje shpërndarëse për çdo kërkesë dhe lloj terminali që përdoren gjerësisht në automa.
-shpërndarës anije-në-breg (STS),
- shpërndarës të vinçave të oborrit
- shpërndarësit e vinçave të portit të lëvizshëm (MHC)- janë në dispozicion si një ose një
versione me dy ngritje.
Deri më sot, ne kemi shpërndarë shpërndarës në më shumë se 80 terminale në mbi 30 vende.

1

Përshkrim:
Përhapësi është një vinç i vetëm port porti lëvizës. Përhapës me kapacitet të lartë ngritës. Ai shtrihet nga 20 këmbë në 45 këmbë me një
ndalesë e ndërmjetme në 40 këmbë. Gjashtë rrëshqitës të fuqishëm të operuar në mënyrë hidraulike. Armët janë montuar në skajet dhe anët e shpërndarësit për të siguruar grumbullim efikas në një enë edhe kur shpërndarësi po rrotullohet.
Të gjithë përbërësit mund të montohen, rregullohen, hiqen dhe janë lehtësisht
të arritshme për inspektim dhe mirëmbajtje. Strukturat testohen në fabrikë me ngarkesë të plotë.

2
fe058ce61-300x225
aad65af6-300x225
5383510891190346903
20180419192113_38738
20180419192251_99245
I përshtatshëm për funksionimin e enës standarde ISO 20 këmbë 40 këmbë I përshtatshëm për funksionimin e enës standarde ISO 20fet 4feet AC 220V (Opsionale)
Kapaciteti ngritës i vlerësuar 41T  fuqia totale K8kw
Ekscentriciteti i lejuar i ngarkesës 10%  Klasa e mbrojtjes IP 55
Pesha e grykës së tensionit 10t*4 Presioni i punës i sistemit 100 bar
Pesha (pjesa e shpërndarësit) 14.5T  Temperatura e ambientit -20 ℃ 45+45
Tërhequr (20 këmbë në 40 këmbë) 30 ~ Modaliteti i bllokimit të kthesës Revolver lundrues ISO, makinë cilindrike
Rrotullues (90 °) 1 s  Makinë teleskopike Makinë hidraulike me motor me dhëmbë/zinxhir me rrotull
Pllaka udhëzuese (180 °) 5 ~ 7s Pajisja udhëzuese e pllakës Pllakë udhëzuese e ndashme
Vetë-rreshtim (± 1200mm 25 ~  Rotary Drive Motori hidraulik
Rrotullimi ± ± 220 ° 35 ~ Aplikacion Shkarkuesi i anijes, Vinçi i pistës, Vinçi i gomave, Vinçi i Portës, Vinçi Boom

  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Produkte të ngjashme