Pletë celulare

Përshkrim i shkurtër:

Pamja e pleshtit ka përmirësuar shumë efikasitetin e ngarkimit dhe shkarkimit të skelës.Kur kapaku kap ngarkesën me shumicë të shkarkimit, për shkak të automjetit dhe faktorëve të tjerë, pleshti mund ta kalojë ngarkesën përmes pleshtit dhe në automjet ose në transportuesin e rripit, duke e bërë shkarkimin një detyrë shumë të thjeshtë.Gjë e këndshme.Hinka ndahet në, e lëvizshme, e fiksuar, pluhur, jo pluhur dhe forma të tjera, të personalizuara sipas nevojave të pronarëve.


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  1 Kjo pajisje përfshin makinën e thasjeve, kornizën mbështetëse kryesore prej çeliku, gypin e ushqimit të gravitetit, kutinë e shpërndarjes së energjisë, kanalin e shkarkimit, mbajtësin e qeseve, sistemin pneumatik dhe disa pajisje opsionale si kolektori i pluhurit.Kompresorë ajri, etj. Midis tyre, makina e thasëve DCS përbëhet nga ushqyes, pesha dhe përbërës të tjerë.
  2 Kjo pajisje përdoret për peshimin dhe ambalazhimin e materialeve të ndryshme grimcash të vogla, si drithëra, kasava e tharë, pleh, pluhur PVC, ushqim me pelet të vegjël, mineral grimcash të vogla, alumin, etj.
  3 Kjo pajisje mund të instalohet në doke, magazina, fabrika etj.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme